تم بيع إعلان حاوية 40 Container 40 fot للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
حاوية 40 MTU 8V396 MTU 8V396 السعر عند الطلب حاوية 40 871 حصان (640 kW) هولندا، Alkmaar
حاوية 40 حاوية 40 السعر عند الطلب حاوية 40 إيطاليا، Narni
حاوية 40 Container 40 fot
حاوية 40 Container 40 fot
حاوية 40 Container 40 fot صورة 2
حاوية 40 Container 40 fot صورة 3
حاوية 40 Container 40 fot صورة 4
حاوية 40 Container 40 fot صورة 5
حاوية 40 Container 40 fot صورة 6
حاوية 40 Container 40 fot صورة 7
حاوية 40 Container 40 fot صورة 8
حاوية 40 Container 40 fot صورة 9
حاوية 40 Container 40 fot صورة 10
حاوية 40 Container 40 fot صورة 11
حاوية 40 Container 40 fot صورة 12
حاوية 40 Container 40 fot صورة 13
حاوية 40 Container 40 fot صورة 14
حاوية 40 Container 40 fot صورة 15
حاوية 40 Container 40 fot صورة 16
حاوية 40 Container 40 fot صورة 17
حاوية 40 Container 40 fot صورة 18
حاوية 40 Container 40 fot صورة 19
حاوية 40 Container 40 fot صورة 20
حاوية 40 Container 40 fot صورة 21
حاوية 40 Container 40 fot صورة 22
حاوية 40 Container 40 fot صورة 23
حاوية 40 Container 40 fot صورة 24
حاوية 40 Container 40 fot صورة 25
حاوية 40 Container 40 fot صورة 26
حاوية 40 Container 40 fot صورة 27
حاوية 40 Container 40 fot صورة 28
حاوية 40 Container 40 fot صورة 29
حاوية 40 Container 40 fot صورة 30
حاوية 40 Container 40 fot صورة 31
حاوية 40 Container 40 fot صورة 32
حاوية 40 Container 40 fot صورة 33
1/33
الفئة:  حاوية 40
الموقع:  السويد Karlstadعلى بعد 6609 كم منك
تاريخ النشر:  أكثر من شهر واحد
رقم التعريف في دليل عروض البائع:  2171874
المزاد العلني:  1
تاريخ النهاية:  2024-10-02 11:13
حالة المركبة:  جديدة

معلومات إضافية — حاوية 40 Container 40 fot

السويدية
Synlig fukt:JaInformation om användning:Objektet har brukats fram till auktionsstartInformation från nuvarande ägare:
Observera!
Reparationsobjekt, kan ha fler fel än vi känner till / Needs to be repaired/mendedKända anmärkningar och fel:Troligen finnas det rosthål i taket då det finns fuktskador i innersta hörnet
Mycket rost runt dörrarna
Rost, repor och bucklor förekommerReparationer och åtgärder:Inga kända reparationer har genomförts
Typskylt: Saknas
Längd (m): Ca 12,2
Bredd (m): Ca 2,44
Höjd (m): Ca 2,59
Innerbredd (m): Ca 2,2
Innerhöjd (m): Ca 2,28
Bredd dörröppning (m): Ca 1,7
Höjd dörröppning (m): Ca 2,04
Lasthjälp med: Lastmaskin
Information om lasthjälp: Tid måste bokas innan
tillverkningsår: Information saknas
Lyftöglor
Isolering
Elcentral
حاوية 40
نتائج البحث: 105 إعلانات
عرض
الاشتراك