تم بيع إعلان سيارة نقل بضائع صغيرة Volkswagen Caddy للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/59
Volkswagen
Caddy
سيارة نقل بضائع صغيرة
2015
2015-03-19
١٨٤٬٥٨٧ كم
٢٬١٥٩ كجم
السويد Karlstadعلى بعد 6609 كم منك
2172940
2024-10-04 12:03
٤٫٤٠٦ متر × ١٫٧٩٤ متر × ١٫٨٢٣ متر
74.78 حصان (54.97 kW)
ديزل / مازوت
يورو:
Euro 5
ميكانيكية
الفرامل
نظام الفرامل المانعة للانغلاق (ABS):
نظام الإغلاق المركزي:
Spricka i vindrutan
Trög sidodörr
Rost, repor och bucklor förekommer
Många rostiga och övermålade stenskottReparationer och åtgärder:Inga kända reparationer har genomförtsService:Information saknasServicebok:Nej
Fordonsår hämtat från Transportstyrelsen: 2015
Ant. passagerare: 1
Dragkrok: Kula
Skatt/årsavgift: 3084 kr
Årskatt betald t o m: 20250430
Däck: 195/65R15
Fordonsstatus: Påställd
Senaste godkända besiktning: 20231206
Besiktigad till och med: 20250228
Antal nycklar: 1
Fordonskategori EU: N1
Lastutrymmets bredd (mm): Ca 1410
Lastutrymmets höjd (mm): Ca 1210
Max släpvagnsvikt: 1400 kg
Lastutrymmets längd: 1890 mm
Sommardäck
Vinterdäck
Elhissar
Dieselvärmare Startar ej