تم بيع إعلان سيارة كروس أوفر Hyundai Kona للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/16
Hyundai
Kona
سيارة كروس أوفر
2022
2023-03-22
31010 كم
379 كجم
1791 كجم
2170 كجم
١٠/٠٧/٢٠٢٤
7211098
2024-07-09 10:20
2024-07-11 20:35
4.205 متر × 1.8 متر × 1.57 متر
نظام الملاحة:
نظام التحكّم في التطواف (تيمبومات):
2026-03-31
رمادي
Stenskott vindruta i synfält. Fåtal lackskador.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Spricka vindruta utanför synfält. Samtliga bakljus tonade med spraytoning.
License number: XZG58Z
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1732 mil. Senast utförd 2024-01-23
Textile: Partial leather
New car warranty: 2028-03-21 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Collision warranty: 2026-03-21 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 330 kg
Tax weight: 1 790 kg
Max trailer weight: 300 kg
Deductible VAT: Yes
Electric 64kWh
2022
Antispinn
Assistanssystem
Auto hold
Dödavinkelvarnare
Filbytesvarnare
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Smartphone integration
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car