تم بيع إعلان سيارة كروس أوفر Hyundai Kona للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/12
Hyundai
Kona
سيارة كروس أوفر
2020
2021-01-07
٥٣٬٣٦٠ كم
٤١١ كجم
١٬٤٦٩ كجم
١٬٨٨٠ كجم
السويد Gothenburgعلى بعد 6617 كم منك
7197646
2024-09-27 17:57
2024-10-01 19:24
٤٫١٦٥ متر × ١٫٨ متر × ١٫٥٦٥ متر
105 حصان (77 kW)
نظام التحكّم في التطواف (تيمبومات):
PTO:
2026-01-31
Stenskott vindruta utanför synfält. Fåtal stenskott och lackskador.
Klädsel smutsig, fram. Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej. Fläckar i lastutrymmet.
Servicelampa lyser. Spricka vindruta i synfält. Spricka vindruta utanför synfält. Klimatanläggningen kyler inte lika bra på höger sida som på vänster.
License number: PXL95T
Manufacture month: marraskuu 2019
Service history: Ej tillgängligt för denna bilmodell, kontakta märkesverkstad för info
Tax fee (yearly): 706 SEK
Max pull weight: 1 620 kg
CO2-emission (petrol): 90 g/km
Tax weight: 1 460 kg
Deductible VAT: Yes
1.6 GDI Hybrid
2020
Dödavinkelvarnare
Filbytesvarnare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Smartphone integration
PercentIconDeductible VAT