تم بيع إعلان سيارة كروس أوفر Peugeot 2008 للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/14
Peugeot
2008
سيارة كروس أوفر
2021
2021-06-22
43550 كم
391 كجم
1639 كجم
2030 كجم
٠٨/٠٧/٢٠٢٤
7211797
2024-07-08 11:54
2024-07-11 20:11
4.3 متر × 1.77 متر × 1.55 متر
2026-07-31
برتقالي
Fåtal stenskott och lackskador. Flertal repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Servicelampa lyser. Missljud från baklucka öppning/stängning.
Previous owners: 2
License number: XBC81N
Service history: Service utförd vid följande mil: 1213, 3108 senast 2023-05-23
Service book: Yes
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 470 kg
Tax weight: 1 630 kg
Deductible VAT: Yes
e-2008 50 kWh
2021
Assistanssystem
Filbytesvarnare
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car