تم بيع إعلان سيارة كروس أوفر Volvo V70 للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/12
Volvo
V70
سيارة كروس أوفر
2013
2012-10-15
234150 كم
493 كجم
1817 كجم
2310 كجم
١٧/٠٦/٢٠٢٤
7208490
2024-06-14 15:43
2024-06-19 21:44
4.9 متر × 1.861 متر × 1.547 متر
هيكل
وصلة ربط المقطورة:
136 حصان (100 kW)
تسخين الوقود:
2025-07-31
أسود
Bromsbelägg fram, slitna.
EXTERIOR:
Flertal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador. Fåtal rostangrepp.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej. Antennkontakten höger bak i bagaget går ej att koppla in på grund av plastfilmen.
ENGINE AND GEARBOX:
Motorskydd saknas. Oljeläckage.
Previous owners: 5
License number: NAY825
Manufacture month: oktoober 2012
Service history: Service utförd vid följande mil: 2947, 6087, 8940, 11924, 13837, 15469, 17568, 19577, 21167, 22729 senast 2023-12-01 Kamrem utförd vid (mil):: 19577 (Se bild) Datum Kamremsbyte: 2021-09-17
Service book: Yes
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 3084 SEK
Max pull weight: 1 190 kg
CO2-emission (diesel): 149 g/km
Tax weight: 1 810 kg
Max trailer weight: 1 600 kg
II D3
2013
Antispinn
Assistanssystem
Lastskydd/lastnät
start/stop-function
Kurvljus
Sätesvärme bak
Volvo On Call
Xenon-ljus
PercentIconNO deductible VAT