تم بيع إعلان سيارة كروس أوفر Volvo XC60 للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/14
Volvo
XC60
سيارة كروس أوفر
2017
2018-03-02
168740 كم
640 كجم
1865 كجم
2505 كجم
7210999
2024-07-05 17:02
2024-07-10 19:41
4.644 متر × 1.891 متر × 1.713 متر
190 حصان (140 kW)
نظام الملاحة:
نظام التحكّم في التطواف (تيمبومات):
تسخين الوقود:
2025-08-31
رمادي
Vindruta sliten. Små sprickor i blinkersglas på höger sida, Flertal repor och stenskott. Fåtal bucklor/dörruppslag. Plastdetalj höger framdörr, bristfällig fastsättning. Stötfångare fram, dålig linjepassning.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
License number: YOX118
Manufacture month: lipiec 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 1270, 4344, 7589, 10335, 13403 senast 2022-03-24
Service book: Yes
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 1781 SEK
Max pull weight: 995 kg
CO2-emission (diesel): 124 g/km
Tax weight: 1 860 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
XC60 D4 FWD
2017
Assistanssystem
Eldriven baklucka
Kurvljus
Rattvärme
start/stop-function
Dödavinkelvarnare
Filbytesvarnare
Sätesvärme bak
Volvo On Call
Xenon-ljus
PercentIconNO deductible VAT