تم بيع إعلان سيارة عائلية BMW 3-serien للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/15
BMW
3-serien
سيارة عائلية
2021
2021-03-25
87080 كم
383 كجم
2042 كجم
2425 كجم
١٢/٠٧/٢٠٢٤
7211537
2024-07-11 12:41
2024-07-14 19:44
عدد الأبواب:
5
4.709 متر × 1.827 متر × 1.442 متر
184 حصان (135 kW)
نظام الملاحة:
نظام التحكّم في التطواف (تيمبومات):
دفع رباعي:
2025-11-30
رمادي
Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
License number: YGE30U
Service history: Service utförd vid följande mil: 3367, 6799 senast 2023-10-16
Textile: Läder/Alcantara
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 075 kg
Tax weight: 2 040 kg
Max trailer weight: 1 500 kg
Deductible VAT: Yes
330e xDrive Touring
G21
2021
Electric/Petrol
Assistanssystem
Auto hold
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Filbytesvarnare
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car