تم بيع إعلان سيارة عائلية BMW 5-serien للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/17
BMW
5-serien
سيارة عائلية
2013
2012-11-28
252850 كم
505 كجم
2065 كجم
2570 كجم
7201651
2024-04-30 17:18
2024-05-05 18:54
4.91 متر × 1.86 متر × 1.462 متر
381 حصان (280 kW)
استهلاك الوقود:
6.4 لتر / 100 كم
نظام الملاحة:
تسخين الوقود:
دفع رباعي:
2024-09-30
رمادي
Vibrerar vid inbromsning.
EXTERIOR:
Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Flertal lackskador, bucklor, dörruppslag och stenskott, Fåtal rostangrepp.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej.
ENGINE AND GEARBOX:
Vinande samt visslande missljud motorrum vid gaspådrag.
Elinfällbara speglar, ur funktion.
Previous owners: 14
License number: NDY197
Manufacture month: november 2012
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2858, 8162, 11113, 13074, 16075 och 23139 mil. Senast utförd 2021-01-08
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 4127 SEK
Max pull weight: 930 kg
CO2-emission (diesel): 169 g/km
Tax weight: 2 060 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
M550d xDrive Touring
F11
2013
Sätesvärme bak
Auto hold
Eldriven baklucka
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol minnesfunktion passagerarplats
Head-up display
Infällbar dragkrok
Nyckellöst startsystem
start/stop-function
Xenon-ljus
Öppningsbart panoramatak
Adaptiv fjädring
HiFi ljudsystem
Shadowline
PercentIconNO deductible VAT