تم بيع إعلان سيارة عائلية Jeep Cherokee للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/12
Jeep
Cherokee
سيارة عائلية
2015
2015-09-02
١٨٧٬٨٦٠ كم
٥٠٨ كجم
١٬٩٦٧ كجم
٢٬٤٧٥ كجم
السويد Gothenburgعلى بعد 6617 كم منك
٢٣/٠٨/٢٠٢٤
7215727
2024-09-04 17:58
2024-09-09 19:16
٤٫٦٢٤ متر × ١٫٨٥٩ متر × ١٫٦٧ متر
هيكل
وصلة ربط المقطورة:
170 حصان (125 kW)
دفع رباعي:
2025-01-31
Missljud/kärvar vid öppning/stängning höger bakdörr. Bristfällig fastsättning stötfångare fram, Flertal stenskott och repor. Fåtal rostangrepp, bucklor/dörruppslag.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Oljeläckage
Servicehistorik bristfällig. Spricka vindruta i synfält. Stötdämpare fram vänster oljeläckage.
Previous owners: 5
License number: EZR993
Manufacture month: tammikuu 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 7082, 17851 Servicehistorik bristfällig. senast 2023-08-29 Kamrem utförd vid (mil): 15180 Datum Kamremsbyte: 2022-06-13
Tax fee (yearly): 3345 SEK
Max pull weight: 1 025 kg
CO2-emission (diesel): 154 g/km
Tax weight: 1 960 kg
Max trailer weight: 2 475 kg
2.0 MJET AWD
2015
Antispinn
Eldriven baklucka
Nyckelfri upplåsning av dörrar
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
start/stop-function
Xenon-ljus
PercentIconNO deductible VAT