تم بيع إعلان سيارة عائلية Mercedes-Benz C-Klass للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/12
Mercedes-Benz
C-Klass
سيارة عائلية
2013
2012-08-01
٢٣٣٬٧٧٠ كم
٥٤٠ كجم
١٬٦٦٥ كجم
٢٬٢٠٥ كجم
السويد Gothenburgعلى بعد 6617 كم منك
7221754
2024-10-07 11:54
2024-10-10 21:41
٤٫٦٩٦ متر × ١٫٧٩٥ متر × ١٫٤٥٩ متر
170 حصان (125 kW)
CD
2024-12-31
Stenskott vindruta utanför synfält. Stenskott vindruta i synfält. Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor, repor och lackskador.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Dörrpanel vänster fram skada. Klädsel skadad fram vänster. Klädsel smutsig fram.
Avgassystem läckage.
Previous owners: 4
License number: MOB379
Manufacture month: juuli 2012
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2465, 4915, 7339, 9090, 10363, 11825, 13189, 14709, 15975, 17677 och 19789 mil. Senast utförd 2023-02-17
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 2406 SEK
Max pull weight: 1 295 kg
CO2-emission (diesel): 136 g/km
Tax weight: 1 660 kg
färg: Silver
C 220 CDI Kombi BlueEfficiency S204
2013
Antispinn
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
Lastbågar
Xenon-ljus
PercentIconNO deductible VAT