تم بيع إعلان سيارة عائلية Skoda Octavia للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/11
سيارة عائلية
2017
2016-09-19
254370 كم
356 كجم
1523 كجم
1879 كجم
٠٩/٠٧/٢٠٢٤
7211174
2024-07-09 10:34
2024-07-11 19:14
4.659 متر × 1.814 متر × 1.465 متر
110 حصان (81 kW)
2025-04-30
Vibrerar vid inbromsning. Bromsbelägg bak, slitna. Bromsskivor bak är slitna. Bromsskivor fram rostskadade.
EXTERIOR:
Stötfångare bak reflex skadad. Flertal rostangrepp. Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor repor och lackskador. Spår efter tidigare dekor. Ingrodd smuts.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Slut på CNG. Motor, tickande/rasslande missljud.
Service inom kort. Torkarblad bak utslitet. Hjulvibrationer. Två nycklars fjärrlås fungerar ej.
License number: OFF612
Manufacture month: august 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 1535 och 3498. senast 2017-09-07
Service book: Loose papers
Number of keys: 3
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 621 kg
CO2-emission (petrol): 124 g/km
CO2-emission (methane): 95 g/km
Tax weight: 1 520 kg
Max trailer weight: 1 400 kg
tillverkare: Skoda
III 1.4 TSI G-TEC Combi
2017
Avtagbar dragkrok
start/stop-function
Lastskydd/lastnät
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car