تم بيع إعلان سيارة عائلية Volkswagen Golf للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/13
Volkswagen
Golf
سيارة عائلية
2011
2011-10-12
102100 كم
529 كجم
1571 كجم
2100 كجم
7209292
2024-07-11 17:05
2024-07-14 21:36
4.534 متر × 1.781 متر × 1.452 متر
105 حصان (77 kW)
ميكانيكية
CD
دفع رباعي:
2025-08-31
Stenskott vindruta utanför synfält. Mindre repa stötfångare bak. Fåtal lackskador, Fåtal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor.
Fåtal märken, repor och fläckar bagageutrymme. Invändigt några repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig fram. Innertak i bagageutrymme smutsigt.
ENGINE AND GEARBOX:
Gummilist mellan vindruta och motorrum bristfällig fastsättning
Varnar för lampfel, Ena skyltbelysningen ur funktion. Mindre missljud från fläkt på högsta nivå.
License number: LRE512
Manufacture month: kwiecień 2011
Service history: Service utförd vid följande mil: 2220, 4725, 6553, 7291, 8790, 9185 senast 2023-01-24
Service book: Yes
Tax fee (yearly): 2771 SEK
Max pull weight: 1 400 kg
CO2-emission (diesel): 143 g/km
Tax weight: 1 570 kg
Max trailer weight: 1 500 kg
Deductible VAT: Yes
VI 1.6 TDI Variant 4motion
2011
Antispinn
Motorvärmare
PercentIconDeductible VAT