تم بيع إعلان سيارة عائلية Volkswagen Passat للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/15
Volkswagen
Passat
سيارة عائلية
2021
2021-04-23
٦٩٬٣٧٠ كم
٤٤٢ كجم
١٬٨٢٨ كجم
٢٬٢٧٠ كجم
السويد Gothenburgعلى بعد 6617 كم منك
٢٩/٠٨/٢٠٢٤
7216316
2024-08-28 13:51
2024-09-01 19:46
٤٫٧٧٣ متر × ١٫٨٣٢ متر × ١٫٤٦٧ متر
156 حصان (115 kW)
نظام الملاحة:
نظام التحكّم في التطواف (تيمبومات):
تسخين الوقود:
2026-04-30
Bromsskivor bak rostskadade
EXTERIOR:
Fåtal lackskador
Klädsel ytligt slitage fram vänster.
Servicelampa lyser.
License number: MMM02T
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1443, 3023 och 4619 mil. Senast utförd 2023-07-10
Textile: Läder/Alcantara
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 230 kg
Tax weight: 1 820 kg
Max trailer weight: 1 600 kg
Deductible VAT: Yes
1.4 GTE Sportscombi
2021
Electric/Petrol
Antispinn
Assistanssystem
Auto hold
Filbytesvarnare
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Rattväxel/paddlar
Smartphone integration
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car