تم بيع إعلان سيارة عائلية Volvo V40 للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/11
Volvo
V40
سيارة عائلية
2013
2013-05-28
١٧٢٬٦٠٠ كم
٤١٣ كجم
١٬٤٧٧ كجم
١٬٨٩٠ كجم
السويد Gothenburgعلى بعد 6617 كم منك
7218178
2024-09-27 09:31
2024-10-02 19:14
٤٫٣٦٩ متر × ١٫٨٠٢ متر × ١٫٤٢ متر
114 حصان (84 kW)
ميكانيكية
CD
2025-07-31
أسود
Vindruta sliten. Stötfångare bak reflex skadad. bristfällig fastsättning stötfångare bak. Fåtal bucklor/dörruppslag, Flertal lackskador, stenskott och repor. Lösa fälgar utan däck medföljer
Invändigt några repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig bak. Ratten är sliten. Inredningsdetalj skadad
Vibrationer i ratten. Strålkastarglas matta.
Previous owners: 3
License number: MBO112
Manufacture month: aprill 2013
Service history: Service utförd vid följande mil: 722, 2688, 4418, 5620, 7647, 9603, 11422, 13018, 14816, 15379, 16469, 16847 senast 2024-05-02. Kamrem utförd vid (mil):: 15379 (Se bild) Datum Kamremsbyte: 2022-01-12
Service book: Yes
Number of keys: 1
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 1103 SEK
Max pull weight: 1 610 kg
CO2-emission (diesel): 94 g/km
Tax weight: 1 470 kg
Max trailer weight: 1 300 kg
D2
2013
start/stop-function
Sätesvärme bak
Xenon-ljus
PercentIconNO deductible VAT