تم بيع إعلان شاحنة مسطحة < 3.5طن Volkswagen Transporter للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/11
Volkswagen
Transporter
شاحنة مسطحة < 3.5طن
2020
2020-06-30
47630 كم
1089 كجم
1911 كجم
3000 كجم
٠٧/٠٥/٢٠٢٤
7202752
2024-05-03 10:49
2024-05-07 19:53
5.5 متر × 1.994 متر × 1.948 متر
هيكل
وصلة ربط المقطورة:
150 حصان (110 kW)
تسخين الوقود:
2025-06-30
Vindruta sliten. Flertal lackskador, Fåtal bucklor/dörruppslag, Bilen har polerbara tvättrepor, Spår efter tidigare dekor, Fåtal stenskott och reporPlastdetalj stötfångare fram. bristfällig fastsättning.
Sliten inredning. Invändigt några repor, fläckar och märken.
Servicelampa lyser. Spricka vindruta utanför synfält.
License number: DXM95T
Manufacture month: toukokuu 2020
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2264 och 3562 mil. Senast utförd 2023-07-02
Number of keys: 4
Tax fee (yearly): 6657 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 174 g/km
Tax weight: 3 000 kg
Max trailer weight: 2 500 kg
Deductible VAT: Yes
T6 2.0 TDI BMT
2020
start/stop-function
PercentIconDeductible VAT