تم بيع إعلان سيارة هاتشباك BMW 1-serien للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/12
BMW
1-serien
سيارة هاتشباك
2007
2007-05-31
137490 كم
420 كجم
1380 كجم
1800 كجم
١٢/٠٧/٢٠٢٤
7211379
2024-07-17 17:28
2024-07-22 21:24
4.35 متر × 1.75 متر × 1.43 متر
170 حصان (125 kW)
ميكانيكية
PTO:
2025-07-31
رمادي
Stenskott vindruta utanför synfält. Flertal stenskott, Fåtal lackskador, bucklor/dörruppslag och repor. Stötfångare fram och bak, dålig linjepassning.
Klädsel skadad, fram. Invändigt några repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Oljeläckage, motor, ej lokaliserat. Växellåda oljeläckage.
AC kyler dåligt, Bakrutespolare ur funktion, Mediaskärm, pixelfel.
Previous owners: 4
License number: FON198
Manufacture month: kwiecień 2007
Service history: Service utförd vid följande mil: 2578, 5525, 7124, 7982, 8522, 10589, 12025, 12836, 13623 senast 2024-03-12
Service book: Yes
Tax fee (yearly): 1262 SEK
Max pull weight: 1 700 kg
CO2-emission (petrol): 152 g/km
Tax weight: 1 380 kg
Max trailer weight: 1 200 kg
120i 5dr
E87
2007
Avtagbar dragkrok
PercentIconNO deductible VAT