تم بيع إعلان سيارة هاتشباك Ford S-MAX للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/9
Ford
S-MAX
سيارة هاتشباك
2016
2016-02-10
211020 كم
532 كجم
2083 كجم
2615 كجم
7210767
2024-07-19 17:15
2024-07-24 19:29
4.83 متر × 1.916 متر × 1.676 متر
180 حصان (132 kW)
سعة:
2000 سم مكعب
مواصفات المحاور:
4x4
دفع رباعي:
2024-12-31
رمادي
Bromsbelägg fram utslitna. Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas.
EXTERIOR:
Stenskott vindruta utanför synfält. Fåtal stenskott och repor. Några lackskador, bucklor/dörruppslag och rostangrepp.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej
Previous owners: 3
License number: CDO553
Manufacture month: grudzień 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 7897, 20478 senast 2024-03-12
Service book: Yes
Tax fee (yearly): 3084 SEK
Max pull weight: 885 kg
CO2-emission (diesel): 149 g/km
Tax weight: 2 080 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
2016
Antispinn
Eldriven baklucka
Elstol förarplats
Elstol med minnesfunktion förarplats
Infällbar dragkrok
Xenon-ljus
PercentIconNO deductible VAT