تم بيع إعلان سيارة هاتشباك Toyota Aygo للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/11
Toyota
Aygo
سيارة هاتشباك
2021
2020-08-21
96800 كم
276 كجم
964 كجم
1240 كجم
7210642
2024-06-28 12:02
2024-07-08 19:20
عدد الأبواب:
4
3.465 متر × 1.615 متر × 1.46 متر
72 حصان (52.92 kW)
استهلاك الوقود:
3.8 لتر / 100 كم
ميكانيكية
الوسادة الهوائية:
PTO:
2025-04-30
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
License number: JJG78J
Manufacture month: elokuu 2020
Service history: Servad vid mil: 6749, senast 2023-02-09
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 2 260 kg
CO2-emission (petrol): 86 g/km
Tax weight: 960 kg
1.0 5dr 72hk
2021
Filbytesvarnare
start/stop-function
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar Certified