تم بيع إعلان سيارة هاتشباك Toyota Prius للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/15
Toyota
Prius
سيارة هاتشباك
2014
2014-02-17
123090 كم
327 كجم
1513 كجم
1840 كجم
١٢/٠٦/٢٠٢٤
7208193
2024-06-11 17:13
2024-06-16 21:14
4.48 متر × 1.745 متر × 1.49 متر
99 حصان (72.77 kW)
2024-11-30
أزرق فاتح
Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas
EXTERIOR:
Stenskott vindruta i synfält. Flertal stenskott, bucklor, dörruppslag och lackskador, Fåtal rostangrepp. Bilen är delvis omlackerad, nyansskillnad syns.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Previous owners: 4
License number: BYO379
Manufacture month: november 2013
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 6330, 8828, 10494 och 11781 mil. Senast utförd 2023-11-30
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 660 kg
Tax weight: 1 510 kg
1.8 Plug-in Hybrid
2014
Electric/Petrol
Nyckellöst startsystem
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car