تم بيع إعلان سيارة هاتشباك Volkswagen Polo للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/11
Volkswagen
Polo
سيارة هاتشباك
2017
2016-09-08
64160 كم
428 كجم
1162 كجم
1590 كجم
١٩/٠٦/٢٠٢٤
7208780
2024-06-19 15:44
2024-06-25 21:12
3.972 متر × 1.682 متر × 1.438 متر
90 حصان (66.15 kW)
ميكانيكية
CD
PTO:
2025-01-31
Bromsskivor fram är slitna.
EXTERIOR:
Fåtal stenskott, dörruppslag, repor, lackskador och rostangrepp.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Torkarblad utslitna fram.
Previous owners: 3
License number: PTT270
Manufacture month: august 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 2720, 2808, 3782, 4592, 5415, 6162 senast 2024-01-17
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 910 kg
CO2-emission (petrol): 107 g/km
Tax weight: 1 160 kg
Max trailer weight: 1 000 kg
1.2 TSI 5dr
2017
PercentIconNO deductible VAT