تم بيع إعلان سيارة هاتشباك Volkswagen Polo للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/10
Volkswagen
Polo
سيارة هاتشباك
2014
2014-03-07
120340 كم
478 كجم
1102 كجم
1580 كجم
٠٢/٠٧/٢٠٢٤
7210385
2024-07-02 10:37
2024-07-07 18:26
3.97 متر × 1.682 متر × 1.438 متر
90 حصان (66.15 kW)
ميكانيكية
كمبيوتر داخلي:
CD
PTO:
2025-08-31
Bilen har flertal stenskott, dörruppslag/bucklor och repor. Fåtal karosskador och lackskador. Repor höger sidorutor.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Strålkastare höger/vänster, repa på glas/plast.
Previous owners: 5
License number: MLR813
Manufacture month: tammikuu 2014
Service history: Service utförd vid följande mil: 2317, 3489, 5574,10476,11126,11447,11990 senast vid 2024-05-30
Service book: Loose papers
Tax fee (yearly): 536 SEK
Max pull weight: 1 920 kg
CO2-emission (petrol): 119 g/km
Tax weight: 1 100 kg
Max trailer weight: 1 000 kg
1.2 TSI 5dr
2014
Night vision
PercentIconNO deductible VAT