تم بيع إعلان الميكروباصات شاحنة الميني فان Volkswagen Caddy للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/15
Volkswagen
Caddy
2019
2019-02-05
٦٨٬٣٩٠ كم
عدد المقاعد:
7
٥٠٠ كجم
١٬٩١٥ كجم
٢٬٤١٥ كجم
السويد Gothenburgعلى بعد 6617 كم منك
7209007
2024-09-10 16:02
2024-09-15 19:36
٤٫٨٧٨ متر × ١٫٧٩٣ متر × ١٫٨٣١ متر
110 حصان (81 kW)
CD
2025-04-30
Bromsbelägg fram och bak slitna.
EXTERIOR:
Innerskärm höger fram skadad. Skada stötfångare fram. Plastdetaljer saknas stötfångare fram. Vindruta sliten. Mindre repa vänster insteg fram. Buckla vänster och höger bakskärm, Mindre buckla vänster tröskel, Lackskada vänster insteg bak. Dekorlist vänster fram skadad. Repa, buckla stötfångare bak. Mindre buckla höger framdörr. Repa insteg höger bak. Bucklor baklucka. Spår efter tidigare dekor. Fåtal stenskott och repor.
Klädsel smutsig. Panel insida baklucka skada. Invändigt repor, fläckar och märken. Inredningsdetalj, trasig. Inredningsdetalj fram saknas. Innertak, repor. Insynsskydd medföljer ej
Mekanism baksäten kärvar.
ENGINE AND GEARBOX:
Automatlådan slirar. Orkeslös i dragläge från stillastående.
Servicelampa lyser. Motorvärmaruttag skadat. Backkamera visar dålig bild
License number: YXX177
Manufacture month: grudzień 2018
Service history: Ingen servicedokumentation tillgänglig
Tax fee (yearly): 602 SEK
Max pull weight: 1 085 kg
CO2-emission (methane): 133 g/km
Tax weight: 1 910 kg
Volkswagen Caddy Maxi Life 1.4 TGI
2019
Methane
Antispinn
Motorvärmare
start/stop-function
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car