تم بيع إعلان شاحنة التبريد < 3.5طن IVECO Daily للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/9
IVECO
Daily
شاحنة التبريد < 3.5طن
2015
2015-08-04
379990 كم
910 كجم
2590 كجم
3500 كجم
7204149
2024-05-21 12:43
2024-05-23 19:16
6.64 متر × 2.29 متر × 2.92 متر
146 حصان (107 kW)
ميكانيكية
وحدة التبريد:
ZANOTTI
باب خلفي للشحن:
750 كجم
2024-05-31
Bromsskivor bak rostskadade. Bromsskivor fram rostskadade.
EXTERIOR:
Skada på stötfångaren fram, Små sprickor i blinkersglas på höger sida, Spår efter tidigare dekor. Några stenskott, dörruppslag och repor. Några lackskador.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Inredningsdetalj är trasig. Klädsel skadad fram vänster. Trasiga inredningsdetaljer.
ENGINE AND GEARBOX:
Motor rasad. Bilen startar inte, går ej att köra. Bilen behöver vinschas. Rem i motorrum saknas. Större läckage motorrum.
Tekniska funktioner ej testade. Spricka vindruta utanför synfält. Säkerhetsbälte förarplats skadat. Nyckel skadad. Fäll funktion ur funktion. Mätarhus trasigt.
Previous owners: 2
License number: ENS602
Manufacture month: październik 2014
Service history: Ingen serivcedokumentation tillgänglig
Service book: Missing
Number of keys: 1
Tax fee (yearly): 6212 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 209 g/km
Tax weight: 3 500 kg
Max trailer weight: 3 500 kg
35 2.3
2015
PercentIconNO deductible VAT