تم بيع إعلان سيارة سيدان Mercedes-Benz S350L للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/74
Mercedes-Benz
S350L
سيارة سيدان
2006
2020-01-31
٢٣٠٬٤٩٣ كم
٢٬٥٠٥ كجم
السويد Karlstadعلى بعد 6609 كم منك
2172251
2024-10-02 13:07
عدد الأبواب:
4
الطول - ٥٫٢ متر، عرض - ١٫٩ متر
272 حصان (200 kW)
بنزين
مقاسات الإطارات المطاطية:
275/40R19
الفرامل
نظام الفرامل المانعة للانغلاق (ABS):
نظام الإغلاق المركزي:
2025-10-31
Svankstödet på båda framstolarna är defekt
Skador och repor i lacken och plasten fram förekommerKända reparationer och lagningar:augusti 2024
4 nya länkarmar på framvagnen och 2 bak
Fabriksny växellådsmodul
Nya stödlager till kardan
Nya hardy skivor
Nya nivåarmar till luftfjädringen fram
4-hjulsinställningService:Service har genomförts de senaste 12 månaderna på verkstadServicebok:Ja, fysisk servicebokKommentar om service:Servad för ca 1000 mil sedan
Drivning: Kamkedja
Ant. passagerare: 4
Antal nycklar: 2
Däckdimension: 275/40ZR19
Fordonsstatus: Avställd, fordonsskatt tillkommer vid påställning
Senaste godkända besiktning: 20240812
Besiktigad till och med: 20251031
Årsskatt: 3814 kr
Årskatt betald t o m: 20240930
Fordonskategori EU: M1
Registrerad hos Transportstyrelsen
Importerad
Sommardäck
Vinterdäck
Elhissar
Navigator
Backkamera
Taklucka
Luftfjädring
Helskinn
Utökat skinnpaket
Elstolar fram och bak
med minne fram
Integrerade elektriska solgardiner
Kylt handskfack