Autoline » مزادات بيع قطع الغيار » Vattentank Sala Kaross 7500L med brandspruta
تم بيع إعلان Vattentank Sala Kaross 7500L med brandspruta للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
Vattentank Sala Kaross 7500L med brandspruta
Vattentank Sala Kaross 7500L med brandspruta صورة 2
Vattentank Sala Kaross 7500L med brandspruta صورة 3
Vattentank Sala Kaross 7500L med brandspruta صورة 4
Vattentank Sala Kaross 7500L med brandspruta صورة 5
Vattentank Sala Kaross 7500L med brandspruta صورة 6
Vattentank Sala Kaross 7500L med brandspruta صورة 7
Vattentank Sala Kaross 7500L med brandspruta صورة 8
Vattentank Sala Kaross 7500L med brandspruta صورة 9
Vattentank Sala Kaross 7500L med brandspruta صورة 10
Vattentank Sala Kaross 7500L med brandspruta صورة 11
Vattentank Sala Kaross 7500L med brandspruta صورة 12
Vattentank Sala Kaross 7500L med brandspruta صورة 13
Vattentank Sala Kaross 7500L med brandspruta صورة 14
Vattentank Sala Kaross 7500L med brandspruta صورة 15
Vattentank Sala Kaross 7500L med brandspruta صورة 16
Vattentank Sala Kaross 7500L med brandspruta صورة 17
Vattentank Sala Kaross 7500L med brandspruta صورة 18
Vattentank Sala Kaross 7500L med brandspruta صورة 19
Vattentank Sala Kaross 7500L med brandspruta صورة 20
Vattentank Sala Kaross 7500L med brandspruta صورة 21
Vattentank Sala Kaross 7500L med brandspruta صورة 22
Vattentank Sala Kaross 7500L med brandspruta صورة 23
Vattentank Sala Kaross 7500L med brandspruta صورة 24
Vattentank Sala Kaross 7500L med brandspruta صورة 25
Vattentank Sala Kaross 7500L med brandspruta صورة 26
1/26
الفئة:  قطع الغيار
الموقع:  السويد Karlstad
تاريخ النشر:  أكثر من شهر واحد
رقم التعريف في دليل عروض البائع:  2050541
المزاد العلني:  1
تاريخ النهاية:  2024-07-19 10:00
حالة المركبة:  جديدة

معلومات إضافية — Vattentank Sala Kaross 7500L med brandspruta

السويدية
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 12 månadernaKommentar om användning:Använd att transportera vatten i av nv ägareInformation från nuvarande ägare:Glapp och slitage kan förekommaKommentar från nuvarande ägare:Begagnad - Repor och skav kan förekomma
Skick enligt bilder
tillverkare: Sala kaross
Typskylt: Saknas
Längd: Ca 5.2
Bredd: Ca 2.3
Höjd: 2.85m till ovankant brandspruta
Brandspruta på taket
Förvaringsutrymme i bak
قطع الغيار
نتائج البحث: 3220 إعلانات
عرض
الاشتراك