تم بيع إعلان سيارة نقل بضائع صغيرة Renault Kangoo للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/10
Renault
Kangoo
سيارة نقل بضائع صغيرة
2017
2017-08-17
157750 كم
عدد المقاعد:
478 كجم
1472 كجم
1950 كجم
١٧/٠٦/٢٠٢٤
7207870
2024-06-17 12:36
2024-06-19 20:50
4.282 متر × 1.829 متر × 1.805 متر
هيكل
وصلة ربط المقطورة:
75 حصان (55.13 kW)
ميكانيكية
2025-01-31
Bromsbelägg bak, slitna.
EXTERIOR:
Stenskott vindruta i synfält. Stenskott vindruta utanför synfält. Bilen har polerbara tvättrepor, Spår efter tidigare dekor, Fåtal rostangrepp, Flertal lackskador, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Lås bak, skadat.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Spår av tidigare utrustning.
Spricka vindruta i synfält. Bromsljus, ur funktion. Positionsljus vänster bak ur funktion.
License number: NMP719
Manufacture month: aprill 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 3596, 6939, 7907, 10936, 13369 senast 2023-05-08 Kamrem utförd vid (mil):: 13369 (Se bild) Datum Kamremsbyte: 2023-05-08
Service book: Yes
Number of keys: 1
Tax fee (yearly): 1155 SEK
Max pull weight: 1 550 kg
CO2-emission (diesel): 112 g/km
Tax weight: 1 950 kg
Deductible VAT: Yes
1.5 dCi Skåp
2017
Alkolås
PercentIconDeductible VAT